Senegal pakt Ecuador in en gaat met Oranje verder op WK
Senegal bereikt de volgende ronde.
Ⓒ ANP/HH
Senegal heeft zich als nummer 2 van groep A geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal.
Senegal bereikt de volgende ronde.
Ⓒ ANP/HH
De kampioen van Afrika versloeg Ecuador in de laatste poulewedstrijd met 2-1 en passeerde de tegenstander daardoor in de stand. Aanvoerder Kalidou Koulibaly schoot in de 70e minuut de winnende treffer binnen in het Khalifa International-stadion.
Senegal eindigde met 6 punten als tweede in de poule achter het Nederlands elftal, dat 7 punten pakte. Ecuador werd met 4 punten uitgeschakeld. De Zuid-Amerikaanse ploeg van bondscoach Gustavo Alfaro had Oranje enkele dagen eerder op 1-1 gehouden en daardoor een goede uitgangspositie voor een vervolg op het WK, maar Ecuador liet zich dinsdag aftroeven door Senegal.
Kalidou Koulibaly heeft gescoord.
Ⓒ ANP/HH
Senegal treft zondag in de achtste finales de winnaar van poule B. Oranje neemt het een dag eerder op tegen de nummer 2 van die groep.
Telesport nieuwsbrief
Dagelijks het belangrijkste sportnieuws, uitslagen, analyses en interviews.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Cappuccino Pullover V-hals
Restform Orthopedisch Kniekussen
Vingerloze Handschoenen
Fleece Panty