’Wie moet voorrang krijgen op de ic?’
Toen de eerste keer de vraag opkwam wie er voorrang moest krijgen bij een tekort aan ic-bedden, wist E. Voort het als oudere zeker: degene met de hoogste levensverwachting. Nu zou zij die vraag anders beantwoorden.
Ik zit al een half jaar gevangen in mijn huis omdat steeds minder mensen zich aan de anderhalve meter wensen te houden. En hoewel het zeker niet voor alle jongeren geldt, zijn zij aantoonbaar de voornaamste oorzaak dat het weer helemaal mis gaat. Kijk maar naar het hoge percentage besmettingen onder hen.
En behalve mijn gezondheid, brengen ze nu ook de economie enorme schade toe en zie ik mijn uitgeholde pensioentje straks verder teruglopen. Word alsjeblieft wakker en neem je verantwoordelijkheid.
En meneer Rutte: de wereldtop epidemiologen acht de effectiviteit van mondkapjes overtuigend aangetoond. Stop met eigenwijs zijn!
E. Voort, Spijkenisse
Gesprek van de dag
Elke ochtend het meest spraakmakende nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Set van 2 FlinQ Solarlampen 97 LED
Vliegenverjager
12-Pack Fruit of the Loom T-Shirts
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen
Set van 2 FlinQ Solarlampen 97 LED
Vliegenverjager
12-Pack Fruit of the Loom T-Shirts
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen