Brievencompetitie
’Buurlanden promoten juist gas’
Nederland moet van het gas af. Dit kost miljarden en bergen schroot van nutteloos geworden gasfornuizen waarvoor mensen honderden euro’s betaald hebben, aldus Marian Uppeschoten.
Dan nog eens alle geisers, verwarmings- en combiketels weggooien en daar zitten we weer met een enorme berg aan ongewenste en onnodige, milieuvervuilende zooi. Kijk eens om u heen; wij toch één Europa? Nou daar wordt het gas gepromoot! In België krijg je subsidie als je op gas gaat stoken.
In Duitsland idem en in Oostenrijk bouwt men nu volgens de nieuwste en meest milieuvriendelijke normen: namelijk met gasleidingen in plaats van verwarming met olie of hout te stoken. Idealisme staat weer eens lijnrecht tegenover realisme zonder eerst naar de consequenties te kijken.
Marian Uppelschoten
Gistel
Stem op deze brief
Of op één van de andere brieven
Gesprek van de dag
Elke ochtend het meest spraakmakende nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.



